» «
אייליינר
איך להשתמש באייליינר?


הנה הוראות השימוש לאיילינר:

1. שבי מול מראה, היות ובהנחת האיילינר דרושה יד יציבה, עדיף למרוח אותו בישיבה. יש נשים אשר מעדיפות להשתמש במראת- יד ולהניח אותה על השולחן, בצורה כזו הן מסתכלות למטה בעת הנחת האיילינר. אם את מוצאת את האופציה הזו נוחה לך- קדימה!

2. הספיגי את מברשת האיילינר בטישו , להסרת גושים וצבע עודף. עובדים עם מעט מאד צבע- עדיף לחזק את הצבע לאט לאט מאשר להתמודד עם התוצאה של המון צבע שהונח על העין בבת אחת.

3. תפסי ומתחי את אזור הגבה והביאי את העפעף לזווית מתוחה (יש הנוהגות למתוח את העפעף הצידה ויש הנוהגות למתוח כלפי מעלה - איך שנוח לך יותר).

4. הניחי את האיילינר קרוב ככל האפשר ואפילו בתוך קו הריסים (את תרגישי כאילו את שמה אותו בתוך הריסים אבל זה יוצא מילימטר מעל) כך תמנעי את "הרווח" המכוער שנוצר בין הריס לאיילינר, במריחה לא נכונה.

5. מרחי את האיילינר מפנים העין לכיוון הקצה החיצוני. יש הנוהגות למרוח ב- 2 שלבים: קודם את הקצה החיצוני ואח"כ לחזור לפנים העין, גם זה בסדר.

6. טיפ: כאשר משתמשים באיילינר, כדאי לפתוח את הפה מעט (זה נראה לא קשור, אבל יש לזה השפעה על טונוס שרירי העין - זה גורם לשריר העין להיות יותר רגוע. הפעולה הזו תאפשר לך מריחה יותר קלה.

7. עובי הקו המצויר תלוי במידת הלחץ של המכחול על העין. בעת הציור על העין, הקפידי לא ללחוץ את המברשת חזק מדי לכיוון העפעף, מה שיגרום לקו להתעקם ולהכתים את העפעף.

8. תני לעיין להתייבש כ- 10 שניות. יש נשים שניחנו במבנה עפעף כזה שברגע שפותחים את העין - האיילינר "נדבק" וצובע את עצם הגבה. כאן חשוב להשתמש באיילינר עמיד במים ולתת לו להתייבש היטב, כשהעין עצומה.

9. למראה מעושן, אפשר לעבור על הקו עם מברשת דקיקה של צללית ולטשטש לכיוון העפעף (למעלה) יש לעשות זאת אחרי שהוא התייבש, כמובן.

10. איילנר נוזלי - לא מומלץ לשימוש בקו העין התחתון. דווקא באיפור במה הוא מקובל לשימוש הזה.(אני קוראת לזה מראה "רקדנית הבטן המצרייה מהסרטים הערביים של יום שישי...)

11. קו העין התחתון - מומלץ לאיפור מול מראה חזיתית, בעזרת עיפרון עיניים או בעזרת מכחול דק וצללית. לאפקט הגדלת עיניים - מומלץ לצייר קו צמוד מחוץ לריסים התחתונות. להקטנת עיניים גדולות - מומלץ למרוח את העיפרון בתוך העין.

12. להארת עין עייפה - מומלץ למרוח עפרון לבן בתוך העין.

13. לקירוב עיניים רחוקות - יש לצייר את האיילינר החל מתחילת העפעף (בצד הקרוב לאף)

14. להרחקת "עינים קרובות" - יש לוותר על ציור האיילינר מתחילת העפעף ולהתחיל אותו בערך בשתי שליש העפעף, כמובן שיש למשוך אותו ולהדגיש אותו כמה שיותר לכוון החיצוני של העין. מתקבל מראה כזה:

15. אחרי שהתאמנת ונעשית מומחית בהנחת איילינר בקו ישר, זה הזמן לנסות עוד דבר: ל"הרמת עין נפולה" - יש להטות את קו האיילינר בסופו, כלפי מעלה. את ההטיה למעלה מתחילים קצת לפני סיום העיקול של העפעף. אם נגיע עם קו האיילינר לסוף העפעף, אנחנו "נסגור" את העין ויתקבל האפקט ההפוך: העין תיראה סגורה ונפולה אף יותר.
אייליינר
אילו סוגי אייליינר יש ומהם השימושים המומלצים בהם?


אלו סוגי האיילינר שיש והשימושים שלהם:

1. עיפרון - המרקם של אזור העין הנו מרקם עדין באופן מיוחד. לכן, אם את בוחרת להשתמש בעיפרון כאיילינר, בחרי עיפרון אשר יהיה רך במיוחד, למריחה חלקה. עיפרון האיילינר נוטה להיות פופולארי בשימוש רחב, בגלל שקל לשלוט בו בזמן המריחה ואפשר להגיע איתו למראה שרצינו להשיג.

2. איילינר נוזלי עם מכחול - לעומת קודמו, העיפרון, איילינר זה דורש התנסות לא מועטה אך נותן תוצאה של קו מדויק, ברגע שהונח על העין.

3. איילינר נוזלי עם מכחול מוצק - המכחול המוצק מאפשר שליטה רחבה יותר ויציבות של היד המציירת. האפקט הנו של איילינר נוזלי לכל דבר.

4. אילינר - טוש - דומה מאד לאילינר הנוזלי מבחינת האפקט המושג, ומציע למשתמשת שליטה מלאה יותר במריחה, היות ומחזיקים אותו ביד כמו כלי כתיבה רגיל, ולכן המשתמשות בו מדווחות על בטחון ויציבות רבה בזמן הציור.

5. איילינר מוצק - מדובר באבקה מוצקה אשר מרטיבים אותה והיא הופכת לאיילינר הנמרח על העין בשילוב מכחול. המוצר הזה נמצא בד"כ בשימוש אצל מאפרים מקצועיים, ונעשה פופולארי מאד (עם כניסת חברות האיפור המקצועיות אל השוק הרחב). למעשה, הטרנד החדש הוא להשתמש בצללית כהה- כאיילינר: הרווח הגדול מכך הוא שגלריית הצבעים בהם אנו יכולים להשתמש כאיילינר התרחבה מאד עקב מנהג זה.
איפור
איזו צללית מומלצת לאיפור של עיניים חומות או שחורות?לעיניים חומות או שחורות ניתן להשתמש בכל גוון, מועדפים גווני הברונז, הלוונדר הסגול והפנינה, שמעניקים אור לעיניים.


הגולשת אינה מוסיפה:
אם העיניים בצבע חום כהה- סגולים למיניהם מבליטים הכי יפה. אם העיניים בצבע חום דבש- הצבעים הוורודים מחמיאים.
אייליינר
איך להתאפר באייליינר בסגנון החתולי?כך יש לאפר את העיניים להענקת סגנון חתולי:

1. יש לבחור אייליינר נוזלי.

2. יש לסמן על העין שלוש קודקודי משולש: הראשון באמצע העפעף העליון, השני בדיוק מעל האישון והשלישי בנקודת הסיום של העין, בנקודה הכי גבוהה של הריסים ומחוצה להם.

3. יש למלא בעדינות את המשולש עם האייליינר הנוזלי.

אייליינר

אייליינר
מה כדאי לדעת על שימוש באייליינר?


הנה מספר דברים שכדאי לדעת על שימוש באייליינר:

1. ניתן למרוח אייליינר על עפעף נקי מאיפור או על עפעף עם צללית.

2. אייליינר הוא לא רק שחור. הוא מגיע בגוונים שונים וכדאי לבחור את המתאים לכם ביותר.

3. לוקח זמן ליצור קו ישר ונקי, אימון חוזר יעשה זאת טוב, אך כדאי לדעת שיש סוגים שקל יותר למרוח אותם לאלו שפחות מיומנות. רצוי להתייעץ עם המוכרות.

4. אייליינר היה ונשאר אופנתי, מי שמתחברת לסגנון תרגיש אתו תמיד בנוח.
איפור חתולי
איך מאפרים את העין במראה חתולי?


בשביל לקבל מראה חתולי ומעושן יש לקחת צללית כהה ובעזרת מכחול זויתי מיוחד יש למשוח קו צמוד לקו הריסים התחתון ולעלות איתו באלכסון אל העפעף העליון בזוית ולטשטש לכיוון פנים העפעף, להוסיף צללית בהירה יותר באמצע העפעף ולהקפיד לטשטש!! כמו כן, מסקה במריחה לצידי העין תעצים את המראה וגם עפרון כהה בוך העין לתיחום.


המומחית מייבי, מציעה את הגירסה שלה: על מנת לקבל מראה חתולי יש למרוח אייליינר בקו עולה כלפי מעלה בזוית החיצונית של העין. כמו כן, את משיחת המסקרה עשי כלפי חוץ.
אייליינר
אני ממושקפת, על מה להקפיד באיילינר?


באיפור לנשים ממושקפות, חשוב להדגיש את העיניים, כי זגוגית המשקפיים מקטינה את העיניים. מומלץ לאפר את העיניים ברימל כהה ועבה ובאייליינר כהה ועבה בכדי להבליט את העין. כדאי לבחור צבעי איפור לעיניים אשר יתאימו או ישתלבו עם צבע המסגרת של המשקפיים.
אייליינר
איך לשמור את האיילינר?


יש להקפיד על סגירה הרמטית של המוצר, הוא נוטה להתייבש בקלות. איילינר טוש בעיקר, מומלץ לשמור בעמידה (בתוך כוס) כאשר הוא "עומד על ראשו", כך החומר שבפנים תמיד יהיה טרי ומוכן לשימוש. מסקרה יבשה יש להשרות במים רותחים ל - 10 דקות לערך והיא מוכנה שוב לשימוש.


אייליינר
איך להשתמש נכון באיילינר?


איפור נכון באיילינר הוא העברת המברשת משורש הריס ועד קצהו, כאשר יש להזיז מצד לצד בעדינות המברשת.
מהי מברשת אייליינר?


מה שמייחד את מברשת האייליינר הוא שהיא בעלת ראש צר ועדין המאפשר לדייק מאוד את קו האייליינר.
איך לבחור מכחול צללית לאיפור?


עבור צללית לאיפור בחרי מכחול מעוגל, עשוי שיער טבעי, מאיכות טובה ולא מהזולים.
על מה להקפיד באיפור העיניים בקיץ?באיפור העיניים בקיץ כדאי להקפיד על הדברים הבאים:

1. קיבוע עיפרון העיניים בעזרת צללית אבקתית המנטרלת את השומניות

2. שימוש באייליינר ג'ל במקום עיפרון עיניים

3. בחירת צלליות בעלות גימור מט ולא מבריק
איך ליצור איילינר בצבע מיוחד, בלתי שיגרתי ותואם לצללית?


בכדי לימור איילינר מיוחד קחי מכחול אייליינר מעט לח וטבלי אותו בצללית בצבע האהוב עלייך. התוצאה תדמה לאייליינר רגיל, אך הצבע לא שגרתי.
איך לתקן את קו האייליינר?ניתן לתקן את קו האייליינר ע" הרטבת מקל אוזניים במעט מים או במסיר איפור עיניים, ולהסיר בעזרתו את מה שנחוץ.
איך להדגיש את הריסים ולעבותם?


להארכה ועיבוי של הריסים מורחים עליהן את המסקרה. אחרי כן מפדרים אותן בפודרה בעזרת מברשת גבות. לסיום מושחים שוב במסקרה.
איך לחזק את הסימון השחור בעין?


אחרי מריחת העפרון השחור בעין כדאי להניח על הסימון (בזהירות) צללית בשחור או בכל צבע אחר.
איך להקל על מריחת העפרון לעיניים?


כדי להקל על מריחת העיפרון, מחממים אותו מעט ליד מקור חום (אפילו מנורה). כך הופכים אותו לרך יותר וקל למריחה.


מה לעשות כשאיילנייר נמרח או מתפורר?


כשאייליינר מתפורר או נמרח יש להכניסו למקפיא למשך רבע שעה בכדי שיתקשה מעט ואז ניתן להשתמש בו שוב ביתר קלות.
איך להחזיר לחיים מסקרה יבשה?


בכדי להחזיר חיים למסקרה יבשה יש לטפטף למיכל המסקרה כמה טיפות של תחליב לחות, לערבב ואז ניתן יהיה לנצל את המסקרה לעוד כמה פעמים.
האם אפשר להחיות מוצר טיפוח שהתייבש?


כן, ישנם מוצרי טיפוח כמו צלליות קרם או איילינר שניתן להחיותם לאחר שהתייבשו ע"י חימום של 15 שניות במיקרו, או מעט יותר עד שהוא מתרכך חזרה, אך ככלל, מוצרים שהתייבשו מוטב להחליף, זה בהחלט סימן לסיום חייהם.
איזו צללית מומלצת לאיפור של עיניים ירוקות?


אלו הצלליות המתאימות לאיפור עיניים ירוקות:

1. חום כהה ומעליה חום בהיר יותר.

2. גוונים של ורוד וסגול. בורדו יחזק את הירוק של העין.

3. גוון ירוק שונה מגוון העין.
איך להחזיר לחיים מסקרה יבשה?
איזה צללית מתאימה לעיני?
איזו צללית מומלצת לאיפור של עיניים כחולות?
איך להחזיר מסקרה לחיים?
לכמה זמן ניתן לשמור אייליינר?


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.