» «
mp3
איזו תוכנה מוצאת עטיפות לאלבומים ומארגנת תגיות ואת שאר הפרטים של הדיסק או האלבום?


תוכנת מדיה-מאנקי, באנגלית media monkey, עושה את כל זה ובחינם. מעבר לנגן mp3 מעולה וכלי לניהול ספריית המוסיקה שלכם, היא מאפשרת להעתיק שירים מתקליטורים ולקודד אותם לפורמטים שונים (כולל MP3, AAC, MP4, Ogg, FLAC, WMA, APE, MPC, ו-WAV).
מדיה-מאנקי מאפשרת לצרוב את המוזיקה לתקליטור כדאטה או כתקליטור שמע רגיל. היא מאפשרת לתקן אוטומטית את עוצמת הקול (Normalize) בזמן הצריבה, למצוא עטיפות לאלבומים, לתייג את השירים ממקורות כמו FreeDB ו-Amazon ואפילו לבצע סינכרון אוטומטי עם נגני mp3.
תמונות
איזה אלבום תמונות כדאי להכין?
אלבום תמונות אאוט – אלבום דיגיטלי אין....

על אף כל שנאמר לעיל, אין זה מומלץ לוותר על ארגון מקום וזמן בחיינו לתמונות המאושרות שצילמנו בעבר. אלבום תמונות של רגעי אושר אינו תורם רק לאיכות החיים שלנו, אלא גם של בני משפחתינו ויקירינו, וחשוב מכל של ילדינו הקטנים, לאורך חייהם. כיום ישנם תחליפים מצויינים עבור אלבום התמונות הותיק, למשל, אלבום דיגיטלי.

אלבום דיגיטלי הינו אלבום תמונות און ליין, המאפשר גישה למשתמשים המאושרים על ידי בעל האלבום. המשתמשים יכולים לצפות בכל התמונות כמצגת, ואפילו להדפיס תמונות נבחרות – ולשמרם באלבום תמונות מסורתי.

עבור מי מבינינו שלא מדפיס תמונות ושומר אותן בתוך אלבום תמונות, מומלץ בחום לגבות אלבומי תמונות דיגיטאליים ולשמרם גם על מדיה חיצונית, על מנת להבטיח כי אלה לא יאבדו ברבות השנים.
צילום דיגיטלי
כמה מומלץ לצלם ילדים?המצלמות הדיגיטליות מאפשרות לנו לצלם צילומים רבים "בלי לעשות חשבון" הדבר הוא לא תמיד טוב, כיוון שנאגרות לנו תמונות רבות ודומות שקשה לנו להיפרד מהן. לפעמים עדיף להמתין בסבלנות ולצלם ברגע הנכון, בזווית הנכונה ובתאורה המחמיאה ביותר.
פיקאסה
יצירת אלבום חדש בתוכנת פיקאסה - כיצד יוצרים אלבום חדש בפיקאסה?כך יוצרים בפיקסה אלבום חדש:

1. בתפריט, File, יש לבחור New album

2. לתת שם לאלבום.

3. הוספת תמונה לאלבום: בלחיצה עם העכבר על התמונה המבוקשת וגרירה שלה לאלבום.

4. בעזרת מקש Ctrl ניתן לסמן כמה תמונות יחד ולגרור אותן לאלבום החדש.

אלבומים

צילום דיגיטלי
איך להימנע מעיניים אדומות בצילומים?עיניים אדומות נוצרות כתוצאה מהחזר אור הפלש ע"י העיניים. על מנת למנוע תופעה זו יש להשתדל לצלם עד כמה שיותר בסביבה מוארת ולנסות ולהימנע משימוש בפלאש כאשר אין צורך בכך.

במידה וחייבים להשתמש בפלאש, בחרו במצלמה את האפשרות למניעת עיניים אדומות. במידה והפלאש ניתן לכיוון, יש לנסות לכוונו לכיוון התיקרה או לקיר סמוך ובכך להאיר את הדמות בצורה עקיפה.
אלבומים
באיזה אלבום תמונות כדאי להשתמש?


אלבום התמונות ששומר בצורה הטובה ביותר על התמונות הוא אלבום כיסים מאחר ובו אין צורך להשתמש בדבק העלול לגרום נזק לתמונות ואין צורך להדביק את התמונות על דפים דביקים שגם שם עלול להיגרם נזק לתמונה במידה ורוצים להוציאה. אלבום כיסים איכותי הוא הפתרון הטוב מבחינת שמירה על איכות התמונות.
טריויה
איזו להקה נמנעת מלתת לאלבומיה שמות?
להקת Weezer האמריקנית מייצרת אלבומים מעולים של מוסיקת אלטרנטיב אבל לתת להם שמות אין להם כוח, אז הם לא..
אלבומי תמונות
עם איזה דבק כדאי להדביק תמונות באלבום?


להדבקת תמונות באלבומים כדאי להשתמש בדבק גומי מאחר והוא אינו חומצי ולכן גם לא גורם נזק לתמונה, במיוחד במקרים בהם רוצים להוציאה מהאלבום.


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.