» «
חיוכים
איך לבחור רופא לאסתטיקת השיניים?בחירת רופא לאסתטיקה של השיניים היא באמת בעייה. לא כל רופא שיניים שכותב על עצמו "אסתטיקה דנטלית" באמת עוסק בתחום, או מביא תוצאות טובות בתחום.

הנה כמה עצות לבחירת רופא לאסתטיקה של השיניים:

מומחיות - אין התמחות רשמית באסתטיקה דנטלית, ולכן לפחות אם תתקלו במישהו שמפרסם עצמו או קורא לעצמו "מומחה לאסתטיקה דנטלית" - התרחקו ממנו וממרפאתו.

הטיפול המוצע - באסתטיקה דנטלית משתמשים בכתרים מהסוגים הטובים ביותר, למשל זירקוניה או חרסינה על זהב לשיניים הקדמיות (לפחות). רופא שיכתוב בתוכנית רק "כתר חרסינה" ולא יפרט מהי המתכת ומה אחוזי הזהב שבה, כמעט בוודאות ייתן כתר נחות מאוד שלאחר כמה שנים יגרום לנזק אסתטי או בריאותי.

המלצות - בקשו המלצות מחברים.

מידע - חפשו אינפורמציה באינטרנט על הרופא.

התרשמות אישית - בקשו פגישת ייעוץ והתרשמו מהמרפאה ומהרופא.

הסברים - בקשו הסבר מפורט לגבי המלצותיו ולגבי סוגי החומרים.

צרכנות חכמה - התרחקו ממרפאות שמפרסמות בעיתונים או באינטרנט מבצעים דוגמת "2 כתרים - קבל חופשה" וכו'.
תינוק
התינוק בן 3 חודשים ועדיין לא מחייך. מה עושים?


קודם כל לא להילחץ. הבת שלי הייתה התינוקת הכי רצינית בעולם, עד כדי כך שהדודה שלה התייעצה עם רופא, למה הילדה לא מחייכת. התשובה הייתה "שכנראה לא בא לה". ועכשיו היא הצחקנית של המשפחה.

בכל מקרה, תינוקות לומדים מניסיון, לכן בכל פעם שאפילו נראה צל של חיוך על שפתי התינוק, אתם צריכים להגיב בצורה קולנית ולחייך אליו בחזרה באופן מוגזם, כולל כל הקולות התינוקיים שאתם רגילים להשמיע. עד שהוא ילמד שחיוך זה מה שמפעיל אתכם.
חיוכים
איך להרגיע מתח על ידי חיוך?החיוך יוצר שליחת אנדרופינים למוח, המפחיתים תחושת כאב פיזי ונפשי ויוצרים תחושת רווחה. חוקרים מצאו שגם תינוקות עיוורים מחייכים, כך שהוא טבוע בנו מלידה ולא נרכש על ידי חיקוי. לכן, כשאתם חשים במתח, חרדה, או לחץ חייכו באופן מלאכותי. המשיכו כך והחיוך יהפוך לאחר מספר דקות לחיוך אמתי, שיעשה את פעולת ההרגעה.


חיוכים
כיצד חיוך קטן הופך את היום ליום שלך?


טיפ יומי! לחייך ולהאיר פנים למי שנקרה בדרכנו. אל תחכו שיאמר שלום, אמרו כמה מילים טובות וכנות. מסתבר מחקרית שלתת מחמאות כנות משפר את מערכת החיסון של נותן המחמאה ושל מקבלה.

כשאנו פוגשים את האדם שאנחנו רוצים להחמיא לו, ננסה למצוא בו את הטוב ולומר לו זאת. ראשית, זה מחזק את יכולתנו לראות את החלק המואר של הקיום, ושנית למצוא את הטוב באדם שאנחנו קצת פחות מחבבים. זה מסייע להפחית את הכעס שלנו ולשפר את מערכות היחסים שלנו.

שימו לב.. המחמאות צריכות להיות כנות..

חיוכים

תינוק
איך לעודד תינוקות לחייך?


חיוך של תינוק אמור להגיע באופן טבעי והוא לרוב תגובה לפנים אנושיות ואף מבטא את עולמו הפנימי של העולל, אם זאת, ישנם תינוקות שאינם מרבים לחייך. הנה מספר דרכים לעודדם לעשות זאת:

להרבות בליטופים

להרבות במגע

לגעת בתינוק גם במגע עמוק

לקרב אל התינוק את הפנים

לחייך אליו

לדבר עמו ואליו הרבה
תינוק
מה לעשות שתינוק לא מחייך?


תינוק לרוב מחייך לראשונה בגיל מספר שבועות, הן כרפלקס והן כתגובה לפנים המחייכות שמולו. במידה ותינוק אינו מחייך עד לגיל שלושה או ארבעה חודשים חשוב לבדוק אם לא סובל מבעיה כלשהי בתפקוד המוטורי כמו נוקשות יתר של השרירים או בעיה בהתפתחות הלשון. במידה ולא קיימת כל בעיה הרי שהתינוק יחייך תוך זמן מה. ניתן לעודדו לעשות זאת כפי שמפורט בטיפים שניתנו בתגית "תינוקות, חיוכים".
חיוכים
למה לחייך?


חיוך הוא קו עקום שמיישר את הכל והוא גם לא עולה כסף. בנוסף, הוא גם עושה טוב ללב ומחקרים מראים שהוא עושה גם טוב לבריאות .. :)
חיוכים
איך לשמור על חיוך של מליון דולר עם שיניים לבנות?
הקפידי על גוון הבגד!

אם תלבשי חולצה לבנה, זה יבליט שיניים שהם לא ממש לבנות בוהקות.

במקום זה, לבשי חולצה בגוון אוף-וייט. הפחתת הקונטרסט, יבליט יותר את לובן השיניים.


חיוכים
איך להשיג חיוך זוהר יותר במהירות?


לחיוך זוהר במיוחד תוך שניות, שפשפ/י על השיניים את החלק הפנימי של קליפת התפוז בתנועות מעגליות. המרקם של הקליפה מסייע להסיר את הכתמים על פני השיניים.


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.