» «
יום הולדת
על מה כדאי להקפיד בארגון יום הולדת עם יצירה לילדים?


הנה מספר דברים שכדאי להקפיד עליהם בארגון יום הולדת יצירה לילדים:

1. מקום מרווח מספיק.

2. שולחנות בגובה שנוח יהיה לילדים להגיע אליהם בישיבה או עמידה.

3. במידה ואתם עושים את הפעילות בביתכם מומלץ לגלגל שטיחים ולפרוס מפות חד פעמיות על השולחנות, למי שיש חצר ומזג האוויר מתאים מומלץ לעשות שם את הפעילות, זה מונע הרבה לכלוך בבית.

4. הצטיידות במספיק חומרי יצירה וחומרי עזר (לדוגמה, אם הפעילות כוללת תפירה חשוב שיהיו מספיק מחטים כי הן נעלמות ולא מוצאים אותן כשצריך).

5. כדאי שיהיו לפחות שניים או שלושה סוגי יצירה, כך שאם ילד לא מתחבר לפעילות מסוימת הוא יוכל לעשות משהו אחר.

6. במידה ובחרתם בסוג יצירה שעלול ללכלך (כמו צביעה לדוגמה), כדאי להודיע על כך מראש להורי הילדים המוזמנים בכדי שיגיעו עם בגדים מתאימים וכמו כן לדאוג לסינרים (גם חד פעמיים).

7. חשוב שתהיינה מספיק ידיים עוזרות, כדאי לגייס הורים או בני משפחה מבוגרים אחרים לסיוע.

8. רצוי להכין שקיות קשיחות עם שמות הילדים וכשמסתיימת הפעילות הילדים יניחו את היצירה בשקית שלהם ולא יצטרכו לחפש אותה בסוף האירוע.

9. כדאי להכין תמיד תכנית נוספת לפעילות כמו משחקים, חידונים וכדומה למקרה שפעילות היצירה תסתיים מוקדם מהצפוי.

10. הגישו כיבוד קל בתחילת יום ההולדת ובמהלכה אפשרו שתייה חופשית ועשו שוב הפסקה לקראת סיום לכיבוד המרכזי ועוגת יום ההולדת, זאת בכדי שלא תהייה טיילת בלתי פוסקת והתעסקות עם האוכל.

11. הניחו סל כביסה, גיגית או סל גדול אחר בכניסה לבית שם יניחו האורחים את המתנות והעבירו אותן לחדר אחר בתחילת הפעילות, כך שלא יפריעו.
ל
איך לארגן ל"ג בעומר לנערים ולאנשים צעירים?לארגון מדורת ל"ג בעומר יש לבדוק כמה נקודות:

ציפיות ורצונות – הציפיות מהמדורה הן אינדיבידואליות ונובעות בין היתר מסוג האנשים, תעסוקתם והניסיון שיש להם בארגון ובישול. סביר להניח שאנשים שאוהבים לבלות ולהיפגש עם חברים או כאלה שאוהבים טיולים ירצו אירוע עם אוכל רב שימשך עד אור הבוקר ואנשים ביישנים שמבלים את מרבית זמנם בבית יסתפקו ב"על-האש" בבית ריק. אולי יהיו אנשים שצריכים לקום מוקדם יום למחרת לכן יעדיפו לבוא ל2-3 שעות.
יש גבש דעה אחת, ברורה ומוחלטת שתהייה מקובלת על כל המארגנים ומרבית המוזמנים כמו: מדורה גדולה עם מיטב הבשרים (אנטריקוט, כנפיים, פרגיות, לבבות) ושתייה מרובה או אירוע קטן וסולידי ללא מדורה עם המבוגרים נקניקיות וקולה? מתי מתחילים? מתי מסיימים? האם נדרש שהמזון יהיה כשר? האם יש לקנות בשר מן הצומח (לצמחוניים) בנוסף? מה לגבי אלכוהול? קפה שחור? פירות מתוקים מקופסאות שימורים וחטיפים אחרים? סלטים (ירקות וכרוב). קרשים – לקנות או ללכת לחפש?

תקציב כספי – לא תמיד כולם נמצאים במצב כלכלי טוב, ולא בטוח שאנשים יוכלו לשלם את מלוא הסכום (גם אם מהצד הם נראים בסדר). אם מדובר בחיילים או אנשים עם מקור הכנסה נמוך יש להתחשב ואף להוריד את הסכום שנאסף. צריך להכין רשימת קניות של המוצרים העיקריים כמו בשר, פיתות, סכו"ם חד-פעמי כולל צלחות וכוסות, שיפודים ושתייה ורשימה של מוצרים משניים כמו קפה שחור, עוגיות, אבטיח ותירס. כעת, יש לבדוק האם אפשרי לקנות את המוצרים העיקריים ב X ש"ח שהוגדר מראש (25 ש"ח זה הממוצע המקובל). במידה ונשאר עודף ניתן לרכוש מוצרים מהרשימה של המשניים.
יחד עם זאת, מומלץ לקבוע מראש אנשים שיחפשו ויביאו קרשים לאירוע במידה ורוצים לחסוך רכישה, אנשים כאלה ואחרים שמביאים דברים מהבית או מוציאים שיחות טלפון ומשקיעים זמן פנוי ברכישת מוצרים ניתן לוותר על חלק מהסכום או כולו עבורם.
קיימים פריטים נפוצים בכל בית ממוצע וחבל לקנות אותם בחבילות כמו: מלח, 2-3 שקיות אשפה, חולץ פקקים (ליין ובירות), פותחן לקופסאות שימורים, מזלג רב-פעמי לבשר או מלקחיים, מפת שולחן, צידנית, שולחנות מתקפלים, נוזל הבערת אש, גזיה לקפה, 2 בצלים לצלייה עם הבשר, חמשית, פינג'ן לקפה, קרח לשתייה, סדינים.

כמות אנשים – במידה ומדובר בקבוצה בסדר גודל של 20 או יותר עדיף לתכנן את רשימת המוזמנים לפחות 10 ימים לפני האירוע, לעלות שמות יחד עם שאר המארגנים ולארגן סדר עדיפויות של אנשים - מי קשור יותר לשאר המוזמנים ומי יכול להביא איתו יותר אנשים. יש לקחת בחשבון שקיימים סכסוכים ומריבות פתוחות בין אנשים ועל חלקם איש לא יודע חוץ מהמסוכסכים – על כן יש להפיץ את רשימת המוזמנים (כדאי דרך הדוא"ל או רשת חברתית) ולברר מבין האנשים שלא הבטיחו או מקומם מה הסיבה ולנסות לעזור בהתאם. להבהיר לאנשים שיש לשלם את הסכום עד תאריך מסוים בו מתבצעת הקנייה כך שאתם לא תצטרכו לרדוף אחריהם. במידה וקיימים אנשים שלא יכולים להעביר כסף מכל סיבה שהיא, ניתן לבקש מהם להביא משהו יחד איתם (שווה ערך הסכום שנאסף). עדיף לא להלוות כסף לאנשים שלא מכירים או כאלה שטוענים שנגמר להם הכסף ובפועל הם מוציאים אותו על בילויים אחרים ודברים לא הכרחיים. יחד עם זאת, נדרש להגיע למקום כמה שעות במידה ויודעים והוא הולך להיות עמוס ולהכין רשימת שמות של אנשים שיהיו בכוננות וישמרו עד שכולם מגיעים.
ילדים קטנים
איך לחגוג יום הולדת לילדים קטנים?הנה מספר דברים שחשוב להקפיד עליהם בחגיגת יום הולדת לילדים קטנים:

1. מסיבה אינטימית ללא הפקות ענק.

2. להזמין חברים קרובים או משפחה קרובה, לא את כל השכונה.

3. להגיש כיבוד במידה - לא להעמיס כמויות לא הגיוניות. עוגה ושני סוגים של דברי מתיקה יספיקו.

4. לתת מתנות במידה - אפשר גם מתנה משותפת מכולם יחד. אין צורך בהררי מתנות שהילד לא יודע מה לעשות אתן.

5. לתחום בזמן - להודי באיזו שעה מסתיימת החגיגה, שעה עד שעה וחצי לילדים קטנים יספיקו בהחלט.

6. להימנע מהפעלת לחצים על הילד - תנו לו להשתתף בצורה שבה הוא חש בנוח, גם אם ציפתם ליותר.
מקובלים
מה הדרכים להיות מקובלים?


תמיד חלמת להיות יותר מקובל ויותר פופולארי? טוב, הגיע הזמן להתעורר ולכבוש את כל העולם! הנה כל התשובות לאיך להיות מקובל\ת:

1. תהיה פתוח! כששואלים אותך תענה בחיוך, תחייך לכל מי שמסתכל עלייך, כשמישהו מספר לך סוד תבטיח שתיקח אותו איתך לקבר ותעשה ככה שכולם ירצו להיות בקרבתך!

2. תהיה חיובי! תמיד תצחק מהבדיחות שמספרים לך אפילו אם בא לך לדפוק את הראש בקיר עד כמה שהן לא מצחיקות! כשאנשים יראו שאתה זורח כמו שמש ושבשיחה אחת איתך אפשר להתפוצץ מחיוביות אנשים ימשכו אליך כמו דבורים לדבש!

3.אל תהיה חמור! כשמישהו ניגש עליך אל תפנה את הגב לפני שהוא הספיק להתקרב. אם מישהו מעליב אותך אל תרד לרמה שלו אלא תהפוך את הכל לבדיחה. גם אם קרה לך משהו עצוב, מזוויע ולא הוגן, אל תראה את הכעס שלך לאנשים, כי כולנו נעדיף לבלות עם אנשים שמחייכים ותומכים במקום עם כאלה שסגורים בבעיות שלהם!

4.הכי טוב - חוש הומור! מישהו מעליב אותך תהפוך הכל לבדיחה. המורה אמרה לך שאתה לא עושה כלום חוץ מלהיות בפייסבוק? תגיד לה שלפחות בתמונות שלך אין זקנה בלונדינית (או משהו כזה).

5.מסיבות בייבי! כל מי שעושה מסיבות מקובל+. אל תפחד אפילו אם אין לך מיליון חברים. תגיד לחברים שיזמינו את החברים של החברים וככה יצא הרבה! תארגן משהו טעים לשתות תדליק את המוסיקה בפול ווליום וקדימה פארטי!

מקווה שעזרתי ותזכרו - אנשים רואים אותכם איך שאתם רואים את עצמכם!

מסיבות

מסיבת גיוס
על מה להקפיד כשמארגנים מסיבת גיוס?
על מה חשוב להקפיד כשמארגנים מסיבת גיוס?
איך לחסוך במסיבת גיוס?


כשמארגנים מסיבת גיוס חשוב להקפיד על הדברים הללו:

1. אלא אם אתם הראשונים שמתגייסים, מסיבת הגיוס חייבת להיות ביום שישי-שבת, כיוון שחלק מהחבר'ה כבר התגייסו ויתקשו להגיע.

2. אלכוהול בערב שלפני הגיוס עלול להיות בעיה חמורה למתגייס, בשל ההנגאובר שילך אתו ללשכת הגיוס, לבקו"ם ולאורך יום שגם ככה הוא לא קל.

3. אם קונים אלכוהול למסיבה שאתם מארגנים, או קומזיץ, מנגל וכדומה - יש סיטונאי אלכוהול שמוכרים שתייה חריפה במחירים הרבה יותר טובים מהחנויות הרגילות.

4. ההוצאות על מסיבה במועדון עלולות להיות גבוהות, כדאי לשקול אפשרויות נוספות והרבה יותר אישיות ונעימות (כשרק החברים משתתפים) כמו בטיפ המצורף.

5. אם מארגנים מסיבה עם ריקודים, אפשר לחסוך על DJ על ידי הורדת סטים של די ג'ייז מפורסמים מהעולם, סטים מוכנים (כמובן בלי שירים בעברית.) והשמעה שלהם.
לימונצ'לו
איך להכין לימונצ'לו ביתי מעולה?מתכון להכנת לימונצ'לו ביתי מצוין:

החומרים:
=======
10 לימונים

1 ליטר אלכוהול 95%

1.3 ליטר מים

750 גרם סוכר

אופן ההכנה:
=========
להכנת הלימונצ'לו נשתמש בקליפת הלימון ולא במיץ שלו, כך שניתן להשתמש אחר-כך בלימונים עצמם, כרגיל. הנה:

קולפים את הלימונים בעזרת קולפן בעדינות ובזהירות – אנו זקוקים רק לקליפה החיצונית, ללא החלק הלבן(

שמים את הקליפות בכלי זכוכית שאפשר לאטום אותו, ביחד עם האלכוהול וסוגרים.

מניחים את הבקבוק במקום אפל למשך שבועיים.
לאחר שבועיים מבשלים וממיסים בסיר את הסוכר במים.
מצננים את מי הסוכר למשך הלילה.
מערבבים את הסירופ עם תערובת האלכוהול והקליפות.
סוגרים הכל בבקבוק ומאחסנים במקפיא.להגשה בסוף ארוחה או באירוח, בכוס שוט קטנה.
קריירה
על מה להקפיד במסיבה שנערכת במקום העבודה?הנה 9 דברים שחשוב להקפיד עליהם במסיבה של מקום העבודה:

1. הקפידו להגיע למסיבה - היא חשובה לקידומכם ולחיזוק הקשרים עם חבריכם לעבודה.

2. בואו בלבוש שהולם את האירוע, חייכו והיו חיוביים ומרוצים.

3. במידה ואתם באים עם בן-הזוג שלכם נסו שלא להינתק מהאחרים לטובתו ולא להתנשק למול עיני הנוכחים.

4. אל תאכלו או תשתו בהגזמה ואם אתם צריכים לעשן - צאו החוצה.

5. במהלך הערב, שוחחו עם רבים מהנוכחים ושווקו את עצמכם ואופייכם הקליל בקרבם.

6. נהלו שיחות קצרות (אל תיתקעו על אחד או שניים כל הערב..) על נושאים שאינם קשורים לעבודה דווקא, ודאי לא בנושאי הקידום או השכר - נושאים קלילים ורצוי כאלה שאינם מעוררי מחלוקת.

7. נסו לפגוש ולעשות היכרות עם נוכחים שאינם מהקבוצה הקרובה עמה אתם בדרך כלל עובדים.

8. עם מנהלים וממונים שוחחו תוך כבוד, אך אל תתחנפו ואל תנסו להפיק רווחים מידיים מהסיטואציה.

9. לאחר המסיבה רשמו לכם דברים שחשוב לזכור, אנשים חדשים שהכרתם, רעיונות שקלטתם וכיוונים שהסתמנו כהתחלה של אפשרויות חדשות לקידום.
כיתה
איך לדאוג שכולם יחלקו בנטל סידור הכיתה לאחר מסיבה?


תופעה מוכרת היא שלאחר מסיבות בהן מוזמנים גם ההורים לחגוג עם ילדיהם בבית הספר, נעלמים מרבית ההורים מיד בתום המסיבה ומשאירים את הבאלגן בכיתה לגורם נעלם שיגיע ויסדר... על מנת לחלוק בנטל בצורה שוויונית ובו בזמן להעביר מסר חינוכי של אחריות לילדים כדאי לערוך רשימת "תורני פירוק" (כן, כמו פעם בקיבוץ). לפני כל מסיבה תתפרסם רשימה של ארבע - חמש משפחות האחראיות על סידור הכיתה והחזרתה למצב בו ניתן ללמוד בה. שיתוף הפעולה בין מספר לא מועט של מבוגרים, יחד עם עזרת של הילדים והידיעה שבפעם הבאה אחרים יעשו זאת בשבילנו הוא פתרון מוצלח ומומלץ.


התבגרות
להקריא למתבגרים והנהגים הצעירים שלכם - מה כדאי?
הלכתי למסיבה - אמא, ודבריך נגנו כל הזמן בראשי,אז לא שתיתי אמא, והרגשתי גאה מאוד בעצמי.
אל תשתה בן תמיד אמרת אמא, תחזור הביתה תמיד בשלום, אז למרות שאחרים הציעו לי, אמא, שתיתי קולה במקום.
אני יודע שתמיד צדקת אמא ושעשיתי את הדבר הנכון.
בלילות תמיד דאגתי לך אמא, שתוכלי בשקט לישון.
אני נכנס למכונית אמא, ומתחיל לנסוע בזהירות, בדיוק כמו שחינכת אותי אמא לבגרות ולאחריות.
אני באמצע הדרך, אמא ונוסע בזהירות כמו שבקשת.
אני שוכב כאן בצידי הדרך -אמא, ושומע את דברי השוטר.
זה מפחיד אותי קצת אמא, כל פרט מהתאונה אני זוכר.
אני שוכב כאן גוסס אמא והלוואי שהיית לידי.
איך זה קרה דווקא לי - אמא ולא לנהג השני?
יש הרבה דם מסביבי -אמא, אני חושב שרובו שלי והחובש שטיפל בי אמא אומר שזה נוראי.
למה אנשים שותים אמא?
זה יכול להרוס את כל החיים.
אני מרגיש כאב חזק עכשיו - אמא, כאב שבא מבפנים.
הנהג שפגע בי - אמא, מסתובב מסביבי, מהסס
זה נשמע פייר אמא?
הוא שתה ואני זה שגוסס?
אל תדאגי לי - אמא, אמרי זאת לאבי וכל משפחתי,גם כשאגיע למעלה - אמא, אני יודע שתמיד תהיו שם איתי.
היו צריכים להסביר לו אמא, שלשתות ולנהוג לא כדאי, אם רק היו אומרים לו זאת אמא, הייתי ממשיך בחיי.
נשמת אפי מתקצרת אמא, עכשיו אני מתחיל לפחד, אל תבכי עלי אמא, גם ככה קשה להיפרד.
עיני נעצמות לעולמים אמא, אז משפט אחרון וקטן, לעולם לא אישא אישה אמא, לא אהפך לעולם לחתן.
לא יהיה לי דור המשך אמא, ולך לא יהיו נכדים, וזה כואב לי בתוך הלב אמא כאב שבא מבפנים.
אני משאיר לך צוואה אמא, שתעבירי לדורות הבאים, תפיצי את דברי אמא,
לכל מי שאנחנו מכירים.
שידעו להיזהר אמא, זה חשוב ומאוד כדאי כי אני גם נזהרתי אמא, אך איבדתי את חיי.
איך להימנע מלהשתכר?כדי להמנע משכרות, נהגו כך:

1. עדיף לשתות משקאות איכותיים - ככל שאיכות המשקה טובה הוא יגרום פחות "כאבים".

2. שתו כמות סבירה של אלכוהול ולא תשתכרו - המנה הסטנדרטית של אלכוהול היא בקבוק בירה (עד 330 מ"ל) או כוס יין (100 מ"ל) או כוסית משקה חריף בריכוז 80% (45 מ"ל).

3. אם תאכלו טוב לפני השתיה, הגוף יספוג את האלכוהול בצורה פחות משכרת. שתיה איטית גם היא עדיפה.

4. הימנעו מלשתות משקאות אלכוהוליים ביחד עם משקאות תוססים, משום שהגזים גורמים לאלכוהול לעלות למוח פי 2 יותר מהר.

5. איכלו מזון שמן (כגון פיצוחים) תוך כדי השתיה - אכילתו מעכבת את קצב מעבר האלכוהול מהקיבה לדם, כשהיא נעשית במקביל לשתיה, ומקטינה את השיכרות.

6. ערבוב של האלכוהול עם משקאות כגון מיצים ואחרים, יקטין את מינון האלכוהול.
איך להתארגן למסיבת פיג'מות של הילדים?להורים המארחים בביתם מסיבת פיג'מות (אותה מסיבה בה מספר ילדים מגיע אליכם בשעות הערב ונשאר ללון עד למחרת תוך כדי השתוללות וזריקת כריות זה על זה) כדאי להתארגן מראש על מספר דברים:

1. פנו מאזור הלינה וזריקת הכריות חפצים העלולים להישבר או להיפגע

2. החליטו מראש מה תכינו לאכול לארוחת הערב ורצוי שתבחרו את הפשוט והאהוב (פנקייק, פיצה) ומה לארוחת הבוקר

3. הודיעו מראש לילדים המתארחים מה עליהם להביא (לדוגמא אם אין לכם מספיק שמיכות וכריות בקשו מכל אחד להביא שת שלו)

4. צפו את המזרנים בשעוונית או מגני מזרן

5. החליטו על שעת כיבוי אורות והודיעו מראש לילדים עד מתי אתם מוכנים שימשכו החגיגות

6. שימו במקום בולט את מספרי הטלפון של הורי הילדים המתארחים

7. הצטיידו שכמה מברשות שיניים נוספות ליתר בטחון

8. השתדלו לארח בימי שישי או בחופשות בית הספר בכדי לא להתמודד עם קימה בבוקר

9. הודיעו מראש על שעת פיזור ואיסוף הילדים בבוקר

10. זכרו לכבס את הפיג'מה האהובה של ילדכם מבעוד מועד, בלעדיה המסיבה עלולה להיהרס...
איך להכין לימונצ'לו ביתי מעולה?מתכון להכנת לימונצ'לו ביתי מצוין:

החומרים:
=======
10 לימונים

1 ליטר אלכוהול 95%

1.3 ליטר מים

750 גרם סוכר


אופן ההכנה:
=========
להכנת הלימונצ'לו נשתמש בקליפת הלימון ולא במיץ שלו, כך שניתן להשתמש אחר-כך בלימונים עצמם כרגיל.

הנה:

1. קולפים את הלימונים בעזרת קולפן בעדינות ובזהירות – אנו זקוקים רק לקליפה החיצונית, ללא החלק הלבן.

2. שמים את הקליפות בכלי זכוכית שאפשר לאטום אותו, ביחד עם האלכוהול, וסוגרים.

3. מניחים את הבקבוק במקום אפל למשך שבועיים.

4. לאחר שבועיים מבשלים וממיסים בסיר את הסוכר במים ומצננים את מי הסוכר הללו למשך הלילה.

5. מערבבים את הסירופ עם תערובת האלכוהול והקליפות, סוגרים הכל בבקבוק ומאחסנים במקפיא.הצעת הגשה ללימונצ'לו:
=================
להגשה בסוף ארוחה או באירוח, בכוס שוט קטנה.
איזה רעיונות יש למסיבת גיוס?הנה כמה רעיונות טובים למסיבת גיוס מוצלחת, במקום לרוץ למסיבה במועדון, כשכל העולם חוגג אתך, בלי לדעת:


1. על האש על חוף הים או בפארק.

2. בבית, בחצר, מסיבה עם BBQ (מנגל), חברים, מוסיקה וכיף.

3. יציאה למועדון פיינטבול, באולינג וכאלה ואח"כ ריקודים.

4. קריוקי בר (אבל להיזהר עם השתיה - במיוחד הנוהגים!)

5. בבריכת שחיה - עם מוסיקה טובה (אפשר לגייס את החבר חובב הדי ג'יי), אוכל ושתיה.

6. מסודרים יכולים לשכור וילה, עם ג'קוזי, בריכה, קולנוע ביתי וכדומה (יש כאלה והם עולים הרבה).

7. הרפתקנים יכולים לארגן טיול גיוס - חד-יומי, שסיומו בקרחת יער, עם פיקניק שאורגן מראש, קרחנה ועוד.
מה לעשות עם דברים ישנים שאנחנו לא צריכים ומצד שני לא רוצים לזרוק?


חכמים כבר אמרו שהזבל של האחד הוא הזהב של רעהו.. ארגנו מסיבת החלפות שאליה יביא כל אחד מהמוזמנים חפצים שאינו צריך (כלים, בגדים, דיסקים, כלי עבודה, תוכנות ועוד ועוד).
כל המוזמנים יוכלו ליטול מה שירצו (שלא לדבר על הכיף והחוויה החברתית!) ומה שיישאר בסוף - העבירו כתרומה לצדקה, לויצ"ו או לאתרים כגון "אגורה".
איפה לקנות בתל אביב מוצרים ליום הולדת?


מתכננים יום הולדת וצריכים אביזרים ופריטים שונים ובזול?

ברחוב כפר גלעדי (דרום תל אביב - באיזור פלורנטין) תוכלו למצוא בזול את כל מה שתרצו להכנת יום ההולדת של היורש/ת, מסיבות ואירועים. הכל יש שם: בלונים, סרטים, שקיות, קונפטי, זיקוקים, הגרלות, פרסים והפתעות.. המחירים טובים והמגוון רחב ומפתיע.
איך לשחק בקליעה למטרה של "סופגנייה"?


הנה משחק מהנה למסיבת חנוכה: קליעה למטרה של סופגנייה עשויה מעיתון.

כך עושים זאת:


החומרים:
========
2 סירים, 2 סופגניות עשויות ניר.

הכנת הסופגניות: מקמטים כמה דפי עיתון לצורה עגולה כשל סופגנייה עוטפים בניר כתום - אדום ולמעלה מדביקים מדבקה אדומה (ריבה...)


מהלך המשחק:
============
1. מחלקים את הילדים לשתי קבוצות.

2. מניחים סירים במרחק שווה, הסופגנייה עוברת מילד לילד, כל אחד בתורו קולע לסיר.

קבוצה שקלעה מספר פעמים רב יותר - ניצחה.
איך לערוך חידון ליום המשפחה?
הנה רעיון לחידון המתאים ליום המשפחה, שניתן לעשותו ברמות קושי שונות ומתאים לכל הגילאים במסיבות יום המשפחה בבתי הספר ובגנים:

הגננת, המורה (או ההורה המארגן) יבקש מכל ילד לתאר מה הוא הכי אוהב (לאכול / לעשות בשבת / לעשות עם אבא לעשות עם אמא וכו', כיד הדימיון) ויכתוב זאת על פתק או שלט קטן. בזמן המסיבה יקריא המנחה את מה שאמרו הילדים וכל הורה יצטרך לנחש איזה משפט אמר הילד שלו.


איזה בגדים מתאים לנשף הסיום לבנות?
איך כדאי לבנות להתלבש בנשף סיום הלימודים?

הנה כמה רעיונות לבנות, מה כדאי ללבוש לנשף הסיום:

1. שמלת קוקטיל בצבע אחיד (שחור תמיד מצליחה).

2. שמלת קומות תחרה.

3. שמלת קצפת (לדוג' שמלת סטרפלס עד הברך, עם קפלים היוצרים נפח).

4. אוברול ערב לבנות, בסגנון עדות ה"טום-בוי".
איזו תוכנת חינם מומלצת לדי ג'יי הביתי?אחת התוכנות הטובות בעולם לדי ג'ייז היא VirtualDJ Pro המצויינת. האחות החינמית שלה VirtualDJ Home היא גם כן מצויינת ומאפשרת את כל התכונות של אחותה המקצועית, למעט התחברות למכשירים חיצוניים כגון מיקסר וכרטיסי קול חיצוניים.
איך עושים תחרות שירים לחנוכה?כך עושים תחרות שירים במסיבת חנוכה:

מחלקים את הילדים לשתי קבוצות (כדי להגביר את הדרמה אפשר בנים בנות),
המנחה(מורה, הורה) אומר מילה הקשורה לחג והקבוצה הראשונה שמוצאת שיר עם המילה היא המנצחת.
אפשרות שניה לקבוע תורות ואם הקבוצה שהיתה אמורה למצוא שיר לא מצאה תוך זמן מסוים, התור עובר לקבוצה הבאה.
איך לאפר פנים לתחפושות פורים?


באתר המצורף תוכלו ללמוד איך לאפר פנים להשלמת תחפושת הפורים שלכם, כגון בובה, אינדיאני, נמר מאיים, פני פרח, רובוט, ליצן ועוד ועוד. וגם סדנא לאיפור בוידיאו - בעברית.
איך להכין פעילות מתוקה ביום הולדת?
איפה יש ברשת תמונות שמלמדות לעשות מופעי צלליות?
איך עושים מסיבה מקורית?
אפשר לראות איפור פנים של נמר?
איך מקררים בקבוקי משקה במהירות?


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.