» «
אפליקציות
איזו אפליקציה יש למסלולי טיולים?


האפליקציה "מסלולים" מאפשרת ליהנות מאלף מסלולי טיול לפי פרמטרים שונים ומגוונים כגון אורך המסלול, למי הוא מתאים, באיזו עונה כדאי לעשותו ועוד. מסלולים הנו אתר המאפשר צפייה במסלולי טיול שונים וצפייה במפה המראה איך לנסוע או ללכת בו, האתר מותאם לגלישה בסלולאר. המידע לגבי הטיולים חינמי אולם קבלת מידע מעמיק יותר וצפייה בשלושה מסלולים כרוכה בתשלום מנוי.
תל אביב
איזו אפליקציה יש לטיולים בתל אביב ויפו?


אפליקציית Guidol החינמית מאפשרת לסייר במסלולים שונים בתל אביב ויפו ולקבל הדרכה קולית, גם ללא מסלול. לחיצה על הלוגו של האפליקציה והיא תזהה מה יש מסביבכם, או ליד איזה מקום אתם עומדים כרגע ותדריך אתכם קולית. לאחר ההדרכה היא גם תציע לכם 4 מקומות קרובים ותנווט אתכם אל זה שתבחרו להמשיך אליו.
בני דרום
איפה אפשר ללמוד על הכנת שמן זית בסיור לימודי חינמי?במושב בני דרום, שליד אשדוד, תוכלו להתרשם מתהליך ייצור שמן הזית ולסייר בבתי הבד שבמקום. הסיור כולל צפיה בסרט, ביקור במוזיאון היסטורי בבית ראשונים המציג את קורות המושב משנת 1947 ועד היום ולבסוף גם אפשרות לטעימות, כבישת זיתים ואפיית פיתות.

הסיור ללא עלות אך בתיאום מראש, בטלפון 08-8515548
אפליקציות
איזו אפליקציה יש לאטרקציות בגליל?האפליקציה "אוצרות הגליל" מאפשרת לקבל מידע על אטרקציות שונות בגליל החל ממסלולי טיול וכלה במוזיאונים, מסעדות ומקומות לינה. חינמי לאייפון ואנדרואיד.

סיורים

תמרים
איפה ניתן להכיר את עולם התמרים בחינם?


היכרות עם עולם התמרים, הכולל צפיה בסרט וסקירה על סוגי התמרים השונים, סגולותיהם והרכבם ניתן לעשות במרכז המבקרים של מפעל אגם גליל הנמצא במושבה כנרת.

הביקור הוא ללא תשלום.

טלפון: 04-6709954
תיירות
איפה אפשר למצוא בסן פרנסיסקו סיורי חינם מעניינים?


בעיר המרתקת סן פרנסיסקו ניתן להשתתף בסיורי חינם בצ'יינה טאון (מומלץ בכל לב), באתרי רעידת האדמה שבעיר ובעקבות רוחות הרפאים של בניין העיריה.

ראו באתר המצורף.


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.