» «

עטיפות

mp3
איזו תוכנה מוצאת עטיפות לאלבומים ומארגנת תגיות ואת שאר הפרטים של הדיסק או האלבום?


תוכנת מדיה-מאנקי, באנגלית media monkey, עושה את כל זה ובחינם. מעבר לנגן mp3 מעולה וכלי לניהול ספריית המוסיקה שלכם, היא מאפשרת להעתיק שירים מתקליטורים ולקודד אותם לפורמטים שונים (כולל MP3, AAC, MP4, Ogg, FLAC, WMA, APE, MPC, ו-WAV).

מדיה-מאנקי מאפשרת לצרוב את המוזיקה לתקליטור כדאטה או כתקליטור שמע רגיל. היא מאפשרת לתקן אוטומטית את עוצמת הקול (Normalize) בזמן הצריבה, למצוא עטיפות לאלבומים, לתייג את השירים ממקורות כמו FreeDB ו-Amazon ואפילו לבצע סינכרון אוטומטי עם נגני mp3.
מחברות
איך לעטוף מחברות בצורה שונה מהמקובל?עטיפה שונה ויפה למחברת ניתן להכין משקיות נייר חומות.

יש לקחת שקית, להפריד את החיבורים שלה, לעטוף את המחברת ולאחר מכן להוסיף מדבקות צבעוניות ולכתוב את השם בטושים. לסיום, כדאי לעטוף את המחברת בניילון שקוף שמונע מהנייר החום להיקרע.
חמאה
איך לעשות שימוש חוזר בעטיפות של חמאה?


בכדי לעשות שימוש חוזר בעטיפות של חמאה, יש לשטוף אותן היטב, להצמיד לחרסינת המטבח וכאשר הן מתייבשות ונופלות להפריד מהעטיפה את הנייר השקוף ולהשתמש בו כנייר אפייה.
עטיפות
איך לעטוף מתנות קטנות בצורה מקורית?


ניתן לעטוף מתנות קטנות בצורה מקורית ע"י שימוש במפיות צבעוניות עם דוגמאות מעניינות, בצירוף סרט בצבע מתאים.אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.