» «

צלקות אקנה

צלקות
איזה תכשיר או תרופה יכולים להעלים צלקות מהעור?קלו קוט (Kelo-Cote) היא תרופה שמאפשרת טיפול נגד צלקות והעלמה יחסית שלהן, ככל הניתן, על ידי ריפוי הפצע והחלקה של הצלקת הנוצרת, למינימום האפשרי. מטרת התכשיר היא מניעה של התפתחות צלקות בולטות (היפרטרופיות). הוא מופץ בצורת ג'ל או תרסיס ויש לציין כי הוא יקר יחסית.

הקלו-קוט זוכה ליחסי ציבור חזקים מאד ובשל כך הוא ידוע מאד, אם כי רבים גורסים שעיסוי יומיומי של המקום באמצעות קרם לחות פשוט, יעשו את העבודה לא פחות.

יש לציין כי רופאים לא מעטים מפקפקים ביכולת התכשיר להעלים צלקות. במקרים רבים הרופאים ימליצו דווקא על משחות שמבוססות על סטרואידים.
אקנה
איך להעלים צלקות וחורים שנגרמו מפצעי אקנה?כדי להיפטר מחורים בפנים שנגרמו מאקנה יש כמה אפשרויות, הנה הן, מהקלה לכבדה:

1. קרמים מיוחדים - יש קרמים שכוללים חומצות אלפא הידרוקסיות וביתא הידרוקסיות וגם ויטמין A. טיפול יומיומי בהם עשוי לסייע לחידוש העור, על ידי עידוד של חלוקת התאים, של יצור הקולגן, הבהרת כתמי פנים שאולי קיימים והוספת לחות לעור.

2. טיפול קוסמטי עמוק - כגון פילינג עמוק ושיוף של העור.

3. קילוף עור רפואי - קילוף כזה מבוצע ע"י רופא מומחה, פלסטיקאי מוסמך, ועולה לא מעט. הוא אינו מומלץ לבעלי עור כהה, כיוון שהוא עלול לגרום לפיגמנטציה.

4. טשטוש בלייזר - על ידי טיפול במרפאה שמתמחה בלייזר, באמצעות מכשירי לייזר שמעודדים היווצרות של רקמות קולגן ואלסטין ונותנים מענה טוב לחורים שנגרמו בשל פצעוני אקנה וחצ'קונים שפוצצו.


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.