» «
נשימה
איך נושמים כדי להירגע במצבי לחץ?פיתחו את היום וסיגרו אותו עם נשימות. באופן טבעי האדם נולד עם נשימה מעגלית, נשימה זו היא נשימה בה נושמים ונושפים במעגל ללא הפסקה. האדם הבוגר עוצר את נשימתו הרבה פעמים ביום, הדבר חוסם לכמה שניות זרימת חמצן למוח ולאיברי הגוף ולאורך זמן יכול לגרום גם למתח רב ובעיות רפואיות.

נשימה מעגלית של כמה דקות על הבוקר ולפני השינה יכולה לסייע רבות למתח, שחרור ממחשבות, והתמקדות ברגיעה. דוגמא לנשימה מעגלית:
נשמו נשימה ארוכה ואיטית וסיפרו בלבכם 4 שניות. לאחר 4 שניות התחילו לנשוף באיטיות כאשר אתם סופרים בלבכם 6-7 שניות. וכך הלאה, 4 שניות נשימה 6-7 שניות נשיפה. חיזרו על הפעולה לפחות 2 דקות ותיראו כיצד זה משפיע עליכם.
צבע סגול
מהן תכונותיו של הצבע הסגול?


הצבע הסגול מעודד את הדימיון והאינטואיציה. הוא גורם לרוגע ויש המייחסים לו תכונות של ריפוי, רוחניות ותמיכה רגשית. הצבע הסגול ישפיע לטובה על הבטחון העצמי, יעזור נגד נדודי שינה ויגרום לשלווה. צבע זה עלול להשפיע על ירידה בתיאבון.
פנג שואי
איך ליצור אנרגיה חיובית בבית לפי הפנג שואי?


לפי תורת הפנג שואי בכדי ליצור אנרגיה חיובית בבית יש לתלות בו פעמוני מים או להציב מזרקת מים במיקום הנכון, לפי מפת הבגואה. שכשוך המים וצלילי הפעמונים יוצרים תחושת רוגע, דבר המאפשר לאנרגיה החיובית להיות בזרימה ולהזמין אל ביתכם שלווה ושפע.
הרגעה
איך להכניס הנאה ורוגע לחיי היום יום?במירוץ החיים המטורף רבים האנשים החשים שאין להם זמן פנוי לעסוק בתחום הגורם להם שלווה ורוגע ורק מחכים לחופשה שתאפשר זאת. ניתן וחשוב לנפש ולגוף לשלב בחיי היום יום רגעי הנאה שכאלה. מאחר וקשה לעשות זאת באופן ספונטני כדאי לקבוע מראש ביומן שעה בשבוע (שיכולה להתחלק גם לשני חצאי שעות) בה תתפנו מהמירוץ ותעסקו בדבר כלשהו העושה לכם טוב.

לאורך זמן השעה הזו תטען את המצברים שלכם ואולי אף תפנו לכך זמן רב יותר.


בהצלחה!

שלווה

צבע כחול
איך משפיע עלינו הצבע הכחול?


הצבע הכחול מעניק רוגע ושלווה ויש לו השפעה טובה על תקשורת ואינטראקציה טובה בין אנשים, מעצם היותו הצבע של צ'אקרת הגרון.צבע ירוק
מתי כדאי להשתמש בצבע ירוק?


שימוש בצבע ירוק יכול לסייע במקרים הבאים:

- כשחסרה בחיים תחושת שלווה ורוגע.

- כשנפגשים עם אדם אוהב טבע.

- כשנפגשים עם אדם רוחני.

- כאשר אתם רוצים לשדר פתיחות ובטחון עצמי.
יוגה
מהם היתרונות בתרגול יוגה?אלו היתרונות של תרגול יוגה:

תחושת רוגע ושקט.

שיפור הריכוז.

שיפור האיזון המנטלי והפיסי.

חיזוק הגוף.

שיפור הגמישות.

שיפור תחושת היציבות הנפשית.

שיפור מצב הבריאות הכללית.


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.