» «

שמרטף

בייביסיטר
איך להיות שקטים כשמשאירים את הילדים עם בייביסיטר?


בייביסיטר, שמרטף בעברית, הוא הכרח המציאות אצל רבים מאיתנו ההורים. הדאגה והחשש תמיד ילוו אותנו כשאנו משאירים את הילדים בהשגחת מישהו אחר, אך אם תקפידו לעשות זאת כשהכנתם אותה או אותו מראש כהלכה, תוכלו לצאת כשאתם שקטים יותר. הקפידו, לשם כך, על הדברים הבאים:

1. צרכי הילד במקום הראשון - וודאו שהבייביסיטר יודע מה מצופה ממנו ומה עליו לעשות בכל הנוגע בטיפול בילד או בתינוק, כולל כללי בטיחות בסיסיים (לא משאירים ללא השגחה על שידת החתלה, סגירת סורגי המיטה וכדומה).

2. אוכל ומזון - ודאו שהוא או היא יודעים להכין לילד את האוכל שלו בין אם זה בקבוק או כל מזון אחר. במידת הצורך השאירו הוראות כתובות וברורות.

3. היכרות עם הבית - ערכו להם סיור בבית, כולל מקומות העלולים להוות בעיה לילדים כמו מדרגות, מרפסת או יציאות שונות. הזכירו להם שהבית צריך להיות נעול והמפתח בהישג ידם. אם יש סוגים שונים של מפתחות ונעילות העניקו את ההסבר הדרוש.

4. כתובת ברורה - רשמו את כתובתכם במקום בולט וברור, במצב חירום ייתכן והוא יזדקק לתת הכתובת וישכח מהי בגלל הלחץ.

5. טלפונים נוספים - השאירו במקום בולט רשימה של מספרי טלפונים נוספים באם לא משיגים אתכם. כללו ברשימה זו גם מספרי חירום של המשטרה, מכבי אש, מד"א וקופת חולים, כולל של רופא הילדים. אם יש לכם יותר ממספר טלפון אחד ציינו אותו. רשמו גם טלפון של שכן או קרוב משפחה היכול לסייע במיידי.

6. תרופות - במידה והילד נוטל תרופה והבייביסיטר צריך לתת אותה רשמו הוראוצ ברורות ומסודרות, כך שלא ניתן לטעות בהן לגבי כמות וסוג.

7. מה מותר ומה לא - הגדירו בצורה מדוייקת מה הציפיות שלכם במהלך השמירה על ילדכם ומה אתם מרשים בזמן שהם ישנים. באם אתם מוכנים שיוזמן חבר או חברה נוספים ציינו זאת במפורש - כמה ובאילו שעות.


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.