» «
תליית תמונות
רוצים טריק חביב לתליית תמונות? איך לתלות תמונות?אם יש לכם ציור/ צילום/ קולאז, וכיו"ב, שאתן רוצות לתלות ולא בא לכן לשלם לחנות מיסגור, מצ"ב שני טריקים טרנדיים, פשוטים ויפים מאד כתחליף:

1. לקנות קליפס מתכת חזק (שגודלו יתאים לכובד התמונה) מאלה שקונים בחנויות לציוד משרדי (אופיס דיפו, קרביץ וכו...) ופשוט להצמיד אותו לתמונה. לקליפסים האלה יש שתי זרועות מתהפכות והן תשמשנה כמתלה.

2. מכירות את הקולבים עם שני הקליפסים לתליית מכנסיים? תצמידו אותם לתמונה וקיבלתם מסגרת זולה ומיוחדת עד מאד. אפשר בהחלט ליצור סט של תמונות בגודל זהה ולתלות אותן זו מעל זו או בשורה ישרה על המתלים האלה. (וכדאי לתלות תמונות בסטים לא זוגיים של 3 או 5. ככה זה מתקבל הרבה יותר טוב). אפשר ורצוי להשתמש בקולבים ישנים מעץ (אם יש) ועדיף כאלה עם חותמות של פירמות . זה ממש-ממש מקסים.
תליית תמונות
איך לתלות תמונות בלי מסמרים?ניתן לתלות תמונות ללא מסמרים בקירות ע"י שימוש בכמה שיטות:

1. תליית מסילות קרוב לתיקרה והורדת חוטים עם קרסים לתמונה.

2. פסי תלייה לציורי ילדים ותצלומים כמו אלו הנהוגים במרפאות.


את שני הפתרונות ניתן להתקין לבד.
תליית תמונות
איך לתלות תמונה מבלי שטיח הקיר יתפורר?בכדי שהטיח שעל הקיר לא יתפורר כאשר תולים תמונה, כדאי להדביק חתיכה קטנה של נייר דבק (רצוי שקוף) על המקום שבו תוקעים את המסמר ואת המסמר לתקוע על נייר הדבק.
ספוטים
למה מתאימה תאורת ספוטים בעיצוב בית?


תאורה של ספוטים מתאימה במקרים בהם רוצים להדגיש ולהתמקד בתמונה או באזור מסוים. תאורת ספוט פחות תתאים להדגשת תמונה של אדם, מאחר והיא תבליט קמטים ותיצור צלליות ועלולה, בשל כך, ליצור מראה מבוגר ולא מחמיא.

תליית תמונות

תליית תמונות
איך לדפוק מסמר בקיר בצורה הנכונה?בכדי לדפוק מסמר בקיר בצורה הנכונה יש להחזיק את המסמר בזווית כלפי מעלה ואת הפטיש יש לאחוז בקצה הידית, בצורה זו יהיה הכי קל ונח לבצע את הפעולה.
תליית תמונות
באיזה גובה לתלות תמונה על הקיר?


בדרך כלל כדאי לתלות תמונות כך שאדם בגובה ממוצע יוכל להישיר אליהן מבט ללא מאמץ. בכל מקרה יש להקפיד שחלקה העליון של התמונה לא יהיה מעל 2.10 מטר וחלקה התחתון לא יהיה מתחת לחצי מטר מעל רהיטי הבית.


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.