» «

תרנגולות

תרנגולות
מה לעשות כשהתרנגולות בגינה מרעישות והשכנים דורשים את סילוקן?


כאשר התרנגולות בגינה מרעישות והשכנים דורשים את סילוקן נסו להידבר עם השכנים ובמידה והדבר לא יצליח טפלו במטרד, שלחו מכתב באמצעות עו"ד, גם אם זה לא יעזור, פנה אל יועץ אקוסטי, שיבצע מדידות ויגיש חוות דעת בהתאם, ואז תוכל לפנות לביהמ"ש.
ביצים אורגניות
למה ביצים אורגניות יקרות?


ביצים אורגניות הן ביצים שמטילות תרנגולות חופש. תרנגולות שאינן סגורות בכלוב, מנקרות את מזונן מהאדמה, חשופות לאור יום וניזונות ממזון אורגני המיועד להן. עקב מחירו היקר של המזון האורגני אותו מקבלות התרנגולות נובע גם מחירם היקר של הביצים.
ביצים
מהן ביצי חופש? זה אורגני?


לא בהכרח. זה יותר קשור לתנאי הלול. התרנגולות בלולי חופש משוטטות ויש להן מרחב גדול יותר לעצמן, הן לא דחוסות בכלובים קטנים ויכולות להתרחק כשתרנגולת אחרת תוקפת אותן, להטיל בלי להיות בין כל ה"עמך" וכדומה.
על ביצים אורגניות, לעומתן, הוטלו מגבלות נוספות, כגון החומרים בהם מלעיטים או מרפאים את התרנגולות (לדוגמא: אנטיביוטיקה אסורה בלול אורגני).
ביצי חופש
מהן ביצי חופש?


ביצי חופש הן ביצים של תרנגולות אשר אינן כלואות בכלוב, הן יכולות להסתובב באופן חופשי, ליהנות מאור השמש ולנקר את מזונן מהאדמה.


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.